Z inicjatywy Filipe Felix, rok temu dokładnie 30 maja 2018 wystartowały pierwsze zajęcia sportowe z piłki nożnej w Starych Siołkowicach! Zajęcia, które okazały się strzałem w dziesiątkę!

Na pierwszych i kolejnych zajęciach frekwencja dopisywała. Chętnych przygody piłkarskiej z biegiem czau nie brakowało, wręcz przeciwnie – grupa rosła, nawet mimo zimy, kiedy zajęcia przeprowadzane były na sali gimnastycznej. Dlatego w niedługim czasie oficjalnie utworzony został klub: KS INTER SIOŁKOWICE.


A jak to wygląda dziś?

Na dzień dzisiejszy klub liczy 45 młodych sportowców. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe. Podopieczni klubu brali w minionym roku udział w wielu sparingach, a ostatnio zadebiutowali podczas turnieju ECO CUP  (rocznik 2011) w Opolu, gdzie świetnie poradzili sobie z o wiele bardziej doświadczonymi drużynami z Opolszczyzny i zajęli 4 miejsce. Brawo!


Chętnych zapraszamy na przygodę piłkarską!

KS INTER SIOŁKOWICE zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2006-2014 na zajęcia sportowe (piłka nożna), zarówno chłopców, jak i dziewczyny. Zajęcia dla poszczególnych grup odbywają się dwa razy w tygodniu, w okresie letnim na boisku LKS Start Siołkowice, a w okresie zimowym na sali w byłym gimnazjum na ul. Klapacz. Kontakt: Filipe Felix tel. 722 160 133