Turniej FIFA 20 w Starych Siołkowicach
Turniej FIFA 20 w Starych Siołkowicach

Startuje III Turniej FIFA 20 w Starych Siołkowicach! [Regulamin]

“Stowarzyszenie Nasza Wieś Stare Siołkowice” zaprasza do udziału w III Turnieju FIFA 20!

Już niebawem, 28 marca (sobota) 2020 roku, w Starych Siołkowicach w restauracji Śtantin, startuje trzecia edycja turnieju piłkarskich rozgrywek na konsolach PS4. 32 zawodników będzie rywalizować o mistrzowski tytuł!

Wpisowe: 20 zł. Informacje organizacyjne i zapisy pod nr tel.: 600 478 467. Zapraszamy!

Zdjęcia i video z pierwszej edycji turnieju FIFA, znajdziesz w artykule: Wysoki poziom uczestników i wielkie emocje na Turnieju FIFA 18 w Siołkowicach!

Turniej FIFA 20 w Starych Siołkowicach
Turniej FIFA 20 w Starych Siołkowicach

III TURNIEJ FIFA 20
– REGULAMIN –

Zasady ogólne

 1. Organizatorem Turnieju jest Stowarzyszenie Nasza Wieś Stare Siołkowice.
 2. Każdy uczestnik Turnieju zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i stosowania się do jego postanowień. Udział w rozgrywkach jest równoznaczny ze znajomością i akceptacją zasad określonych w niniejszym regulaminie.
 3. Termin rozegrania Turnieju: sobota, 28.03.2020 w godz. ok. 14:00-21:00.
 4. Miejsce rozegrania Turnieju: Restauracja “Śtantin”, ul. Michała 27, Stare Siołkowice.
 5. Maksymalna liczba uczestników to 32 osoby (decyduje kolejność zgłoszeń).
 6. W Turnieju mogą uczestniczyć osoby bez ograniczenia wiekowego.
 7. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za uszkodzenia mienia Organizatora, powstałe w trakcie Turnieju winy jego uczestnika.
 8. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zgubione, zniszczone lub skradzione rzeczy osobiste uczestników Turnieju.
 9. Wpisowe wynosi 20 zł od każdego uczestnika Turnieju. Płatność powinna zostać dokonana do dnia wskazanego przez Organizatora.
 10. Nieobecność zgłoszonego zawodnika w dniu rozgrywek w dniu Turnieju, skutkuje utratą wpisowego na rzecz Organizatora Turnieju.
 11. Udział w Turnieju wiąże się ze zgodą uczestników na publikację informacji i wizerunków, związanych z przebiegiem Turnieju na stronie organizatorów: www.staresiolkowice.pl.
 12. Uczestnictwo w Turnieju jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, stosownie do wymogów przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla potrzeb prawidłowego przeprowadzenia Turnieju, wyłonienia zwycięzców, przyznania i wręczenia nagród.

 13. Sytuacje nieobjęte niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator konkursu.

System rozgrywek

 1. Mecze rozgrywane są na konsolach PS4. Używane są wyłącznie akcesoria przygotowane przez Organizatora Turnieju. Każdy zawodnik rozgrywa mecze turniejowe dowolnym zespołem dostępnym w grze FIFA 20.
 2. Turniej rozgrywany jest systemem 8 grup. Losowanie grup przeprowadzi osoba wybrana przez  Organizatora Turnieju. W każdej grupie występuje 4 zawodników. Każdy z nich rozgrywa 2 mecze w fazie grupowej. W każdej grupie będą 2 pary które grają ze sobą. Po tych meczach następuje druga faza grupowa. W każdej grupie – wygrany gra z wygranym, przegrany z przegranym. Po drugiej fazie grupowej przegrani odpadają, wygrani przechodzą dalej. W następnych etapach turniej prowadzony jest systemem k.o.
 3. We wszystkich meczach w przypadku remisu obowiązuje dogrywka. Jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, wykonywane są rzuty karne.
 4. Mecz przerwany z przyczyn leżących po stronie Organizatora będzie bezzwłocznie powtórzony od stanu 0:0 z pełnym limitem czasu.
 5. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem  całego Turnieju pełni – powołany przez Organizatora – sędzia główny zawodów. W jego gestii pozostaje także rozstrzyganie wszelkich spornych sytuacji meczowych.
 6. Zawody rozgrywamy w trybie – mecz towarzyski – dowolnymi drużynami.
 7. Każdy uczestnik ma 120 sekund na dokonanie zmian w składach swoich zespołów przed rozpoczęciem meczu.
 8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyznaczenia godzin meczów. Osoby nie stosujące się do nich mogą zostać usunięte z turnieju lub mecz może być zakończony walkowerem.
 9. Dopuszcza się maksymalnie 5 minut spóźnienia.
 10. Długość połowy meczu: 5 minut.
 11. Poziom trudności: zawodowiec.
 12. Szybkość gry: normalna.
 13. Kontuzje: włączone.
 14. Spalone: włączone.
 15. Kartki: włączone.
 16. Zagrania ręką: włączone.
 17. Liczba zmian: 3
 18. Sterowanie: dowolne.
 19. Kamera: telewizyjna.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
2 lat temu

Witam,
do pkt 1: czy będzie więcej konsol czy tylko jedna ?
do pkt 2: czyli rozumiem, że pierwszy mecz jest bez znaczenia bo ważny jest drugi mecz w grupie. bo: “Po drugiej fazie grupowej przegrani odpadają, wygrani przechodzą dalej.” więc: gdy wygram pierwszy i przegram drugi to odpadam. A gdy przegram pierwszy i wygram drugi to przechodze dalej.
Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić:)
Super inicjatywa !
Pozdrawiam
Adam

Artur
Reply to  Adam
2 lat temu

Faza grupowa Turnieju składa się z dwóch rund po 16 meczów. Wygrani pierwszej rundy grają ze sobą w drugich meczach oraz przegrani pierwszej rundy grają ze sobą w drugich meczach. Ten z przegranych, który przegra też drugi mecz odpada. Czyli do rundy k.o. przejdą wszyscy gracze, którzy wygrają oba pierwsze mecze bądź przegrają jeden. Potem – aż do finału – już obowiązuje system k.o. – przegrywający odpada. Na Turnieju będzie duża tablica z modułem zawodów.
Serdecznie pozdrawiamy!
Organizatorzy

Artur
Reply to  Adam
2 lat temu

Odnośnie pkt.1 – Turniej będzie prowadzony na 4 stanowiskach z konsolami PS4

Zwycięzca
2 lat temu

Czy składy będą najnowsze czy domyślne?

Artur
Reply to  Zwycięzca
2 lat temu

Na turniejowych konsolach PS4 zawodnicy grają składami domyślnymi