Nadzwyczajnym zainteresowaniem cieszył się Turniej FIFA 19 – Mistrzowskie rozgrywki na konsolach PS4.

Jego II edycja zgromadziła w sobotę 30 marca, w restauracji Śtantin 32 zawodników i rzeszę kibiców. Wydarzenie zyskało już status imprezy ponadregionalnej. Uczestnicy pochodzili z innych powiatów i województw. Chętni do rozgrywek pochodzili nawet z Gdańska. Sportowa rywalizacja w popularnej na całym świecie rozgrywce, uczy sprawności, myślenia i reagowania.

Turniej jest odpowiedzią na duże zainteresowanie taką formą zawodów. Dzięki ludziom dobrego serca udało się zaproponować młodzieży sportowe sobotnie popołudnie – z piłką nożną na ekranie, nagrodami, poczęstunkiem i duża porcją dobrej zabawy.

Zwycięzcą II Turnieju został Grzegorz Kuśmierczyk, II miejsce zdobył Łukasz Chudala, III Szymon Polok.

Bez wsparcia, bez pomocy w przygotowaniach, organizacja Turnieju nie byłaby możliwa. W tegorocznej edycji bardzo pomogli: Salon Fryzjerski Iwona Wilpert; Restauracja Śtantin – Rozwita Miś; Urszula i Rafał Warzecha; Lepka Granit – Jan Lepka; Auto Gladi – Andrzej Prodlik; Marti Trans – Marcin Nowok; Mateusz Glinda; Sklep Lewiatan – Magda Jagieła-Felix; Auto Profi – Marcin Obstoi. Serdecznie dziękujemy!