Ogromny zaszczyt dla zespołu "Siołkowiczanki"

Ogromny zaszczyt dla zespołu „Siołkowiczanki”

Nasze „Siołkowiczanki” reprezentowały gminę Popielów i województwo opolskie na 27 Festiwalu Grup Śpiewaczych w Szprotawie w woj. lubuskim.

Przez trzy dni w parku w Szprotawie usłyszeć można było pieśni tradycyjne i pisane współcześnie oraz inspirowane folklorem.

Z różnych regionów Polski na festiwal przyjechało ponad 30 zespołów. Ogromny zaszczyt spotkał nasz lokalny zespół „Siołkowiczanki”, który miał okazję w sobotę wystąpić na scenie tego festiwalu reprezentując naszą gminę, a także woj. opolskie.

 

 

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.