Początek nowej ery piłkarskiej w Starych Siołkowicach! Filipe Felix postanowił wziąć piłkę we własne ręce i poprowadzić zajęcia sportowe z piłki nożnej w naszej miejscowości! Brawo Filipe!    

Filipe Felix dobrze znany nam mieszkaniec Starych Siołkowicach, piłkarz z brazylijskimi korzeniami, ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo Polski wywalczone z Zagłębiem Lubin oraz dwa sezony w klubie Odra Opole, gdy ten występował w I lidze w latach 2007-09. Posiada bogate doświadczenie jako trener w prowadzeniu młodych piłkarzy. Trenował dawniej w Dobrzeniu i w Soccer College Łubiany.

Filipe Felix bedzie trenował w siolkowicach

Foto. Archiwum prywatne.

 

Drodzy rodzice,

z racji tego, że w naszej miejscowości aktualnie nie ma zbyt wielu aktywności dla najmłodszych, serdecznie zapraszam na pierwsze zajęcia sportowe (piłka nożna) dla dzieci, które chciałbym poprowadzić regularnie (co w dużej mierze zależy od Was) 🙂

Zapraszam wszystkie dzieci-  dziewczynki i chłopców w wieku 5-7 i 8-11 (dzieci będą podzielone na grupy za względu na kategorię wiekową).

Pierwsze zajęcia odbędą się 30 maja (środa) na boisku LZS w Starych Siołkowicach, o godzinie 17:30 ( dzieci 5-7), 18:30 ( dzieci 8-11 lat). Proszę o zabranie stroju sportowego.

Jeżeli frekwencja dopisze, zajęcia będą odbywały się regularnie co środę. Wszystko jest w Waszych rękach.

Pozdrawiam,
Trener: Filipe Felix