Święta minęły, ale swiąteczny nastrój nadal wciąż nadal trwa, a to dzięki kolędnikom, którzy odwiedzili dziś domostwa w Starych Siołkowicach.
Dzieci w przebraniach pod opieką dorosłych wędrowały od domu do domu umilając mieszkańcom świąteczny czas – były kolędy, występy oraz życzenia wszelkiej pomyślności. Za swoje występy dzieci chętnie częstowały się słodkościami.
Trzeba pochwalić organizatorów (wychowawcy klas), którzy pięknie przygotowali dzieci do występów oraz rodziców, którzy zadbali o odpowiednie przebrania, ale najwięcej pochwały należy się oczywiście dzieciom, które poświęciły swój czas na naukę i niesienie dobrej nowiny od domu do domu. Dzięki nim, ta piękna tradycja jest wciąż żywa.
Jest kilka grup kolędników, które odwiedzają wyznaczone ulice. Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego kolędowania z ul. Michała oraz ul. Kopiec. Jak otrzymamy zdjęcia pozostałych grup będziemy aktualizować galerię.