Pizzeria “Laura” w Starych Siołkowicach – jedna z najstarszych pizzerii w okolicy, stoi pod znakiem zapytania. Albo znajdzie się nowy najemca lokalu albo zostanie zamknięta.

Pierwsze otwarcie tego lokalu miało miejsce 01.05.2000r., a od roku 2012 znajduje się w rękach Państwa Majewskich. 

Plotki stały się rzeczywistością. Już od kilki tygodni niosły się wieści, że Pizzeria “Laura” kończy swoje usługi, a niedawno właściciele na swoim profilu Facebookowym rzeczywiście zamieścili informację “Lokal do wynajęcia od 01.11.2020r.”

To byłaby dla naszej miejscowości wielka strata, bo pizze wychodzące z tego lokalu od wielu lat zawsze były na wysokim poziomie, a do tego lokal organizował liczne imprezy – festyny rodzinne, spotkania dla najmłodszych ze Świętym Mikolajem  i “Majówki z Orkiestrą”. Nawet goście z Ameryki zachwycali się smakiem naszej pizzy!

W letnie niedziele wieczory na swoim podwórku pizzeria gościła rodziny, które w trakcie wycieczek rowerowych chętnie wpadały na kolację i zimny napój na świeżym powietrzu. Będzie nam tego na pewno brakować.

Zostało jeszcze kilka dni, żeby posmakować przepyszną pizzę, ale może to jednak nie koniec? Miejmy nadzieję, że szybko znajdzie się nowy najemca lokalu i będzie kontynuował włoskie tradycje w naszej miejscowości.

Dziękujemy obecnym właścicielom za to, że przez tyle lat serwowali nam smaczne dania, zarówno na miejscu jak i na wynos!

Kilka wspomnieniem z zeszłorocznego koncertu majowego granego przez “SELECT BAND”.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments