Karnawałowa zabawa pod znakiem Walentynek! [?]

Karnawałowa zabawa pod znakiem Walentynek! [?]

Aż 81 zakochanych par bawiło się wczoraj na tanecznej zabawie walentynkowej zorganizowanej perz Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Starych Siołkowicach.

A skoro Walentynki, to oczywiście pod znakiem czerwieni. Romantycznego uniesienie można było dostać już od samego patrzenia na na wystrój sali, bowiem zawisło w niej całe mnóstwo serduszkowych balonów napełnionych helem. Nie zabrakło także czerwonych kreacji i czerwonych szpilek, a na każdą parę czekał miłosny lizak love. Iście miłosny i romantyczny nastrój, za co trzeba pochwalić organizatorów. 

Gości przywitał przewodniczący Rady Rodziców Pan Artur Wilpert oraz dyrektor szkoły Pan Andrzej Bochniarz, a później parkiet zalała fala par. Bawił zespół Magnetic, a jego muzyka trzymały w rydzach tancerzy, którzy nie chcieli zejść z parkietu do późnych godzin nocnych. Wszyscy świetne się bawili!  

Specjalnie na zabawę przygotowana została walentynowa FOTO-ramka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Organizatorzy dołożyli naprawdę wszelkich starań, by klimat imprezy był walentynkowy!