Czy ktoś nie słyszał w ciągu ostatniego miesiąca o dziecięcym placu zabaw z niebieskim logo NIVEA?

Nie znamy kogoś takiego! W konkursie i wielkim internetowym głosowaniu powiedzieliśmy nasze zdecydowane TAK dla przepięknego projektu firmy NIVEA.
Jesteśmy jedną z 20 miejscowości w całej Polsce, która otrzyma kompletny plac rekreacji dla dzieci. Ogromne zaangażowanie mieszkańców i konsekwentne oddawanie głosów przyniosło upragniony efekt. Zrobiliśmy kolejną super mobilizację. Mobilizację na miarę Starych Siołkowic!
 
no2015

Oficjalne wyniki głosowania. Źródło www.nivea.pl

 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ZA WIERNE, CODZIENNE GŁOSOWANIE, ZA WERBOWANIE ZNAJOMYCH I KREWNYCH. DZIĘKUJEMY URZĘDOWI GMINY I WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM MIESZKAŃCOM GMINY POPIELÓW A TAKŻE INNYCH SĄSIEDZKICH GMIN. DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ I POMOC W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ, GIMNAZJUM I SZKOLE PODSTAWOWEJ. ZROBILIŚMY KAWAŁ – A WŁAŚCIWIE PLAC – DOBREJ ROBOTY.
Jesteśmy też bardzo wdzięczni wszystkim, którzy wspierali naszą walkę o Podwórko Nivea a są spoza Siołkowic.  Od 12 kwietnia  pomagało nam wytrwale Długomiłowice, a potem dołączało wielu innych. Wiemy też o  wsparciu Raciborza na finiszu. Kto wie czy Wasze głosy nie okazały się decydujące w osiągnięciu końcowego sukcesu. Sami może nie dalibyśmy rady.  W jedności jest siła. Pomagajmy sobie więc dalej nawzajem!
 
Każdym głosem pomogliśmy dać Siołkowicom i naszym najmłodszym mieszkańcom przepiękne miejsce. Oddaliśmy w ciągu miesiąca 63683 głosów! 
Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM! JESTEŚCIE WIELCY! STARE SIOŁKOWICE TO SIŁA!