Świat został sparaliżowany przez jednego malutkiego wirusa! Na szczęście nasze siołkowickie Marzanki są na niego odporne!

I już za tydzień w niedzielę 29 marca pojawią się w naszych siołkowickich oknach! Stowarzyszenie Nasza Wieś Stare Siołkowice zaprasza wszystkich mieszkańców do kultywowania tej pięknej tradycji!

Pamiętajcie: najładniejsza lala, w najładniejszej sukience, na tle zielonej gałązki, z kolorowymi wstążkami! Mile widziane również Marzołki – te brzydkie i te ładne!

Jednak w tym roku mamy drobną zmianę – ze względu na panujący obecnie koronawirus i związane z tym zasady bezpieczeństwa, a także remont na ul. Klapacz, który znacznie utrudnia poruszanie się po różnych zakątkach Siołkowic prosilibyśmy, abyście wykazali się inicjatywą i podesłali nam w nadchodzącą niedzielę zdjęcia Waszych Marzanek i Marzołków!

Każde nadesłane zdjęcie oczywiście opublikujemy! Możecie to zrobić za pośrednictwem facebookowego messengera lub naszego adresu e-mail: kontakt.staresiolkowice@gmail.com

Osoby, które z różnych względów nie mają możliwości podesłania zdjęcia prosimy o zgłoszenie swego udziały w pielęgnowaniu tej tradycji u Pani Sołtys D. Izydorczyk pod numerem tel. 889 634 233 lub u Pani J. Kaczmarek pod numerem tel. 660 686 918.

Jak wiecie finałem tej akcji będzie spotkanie podsumowujące i upominki! Kiedy? To ostatecznie zależy od rozwoju wydarzeń w najbliższym czasie! Będziemy Was na bieżąco informować.

Będziemy wdzięczni za Waszą współpracę!
Stowarzyszenie Nasza Wieś Stare Siołkowice oraz Administratorzy strony